• 01. Rules
  • 02. Story
  • 03. Factions
  • 04. Saved Fc
  • 05. Save a Fc
  • 06. Announcements
  • Представете си хаотичната революция, която нападна всички същества, които така или иначе бяха ненормални.Представете си: Световен лов на вещици, във всеки смисъл на думата. Незаконен. Тяхното присъствие. Знанието за тях. Предаването на информация. Всичко общо с „Неестествените“ - Незаконно. Да бъде изпълнен на място. Без пауза. Без съмнение. И без последствия.
    News!
    Съвсем скоро ще бъдем отново на линия.Благодарим за търпението! :)
    Staff
    Latest topics
    Save a FaceClaim;Нед Ное 08, 2020 4:02 pm-marissa trancel
    the sharpest lives are the deadliest to leadСъб Ное 07, 2020 10:45 pmRoadToRuin
    I don't want nothing moreСъб Окт 31, 2020 5:28 pmRoadToRuin
    Genevieve de la LuneСря Окт 28, 2020 6:24 pmRoadToRuin
    chaos entityСъб Окт 24, 2020 9:28 pmRoadToRuin
    she screamed for gods who never really loved her after allПет Сеп 25, 2020 12:47 pmRoadToRuin
    "i never saw your evil scars."Чет Сеп 24, 2020 9:57 pmRoadToRuin
    my secret will be a betrayal...Нед Сеп 20, 2020 12:21 pmRoadToRuin
    I like that you're broken, broken like me.Нед Сеп 20, 2020 11:22 amRoadToRuin

    aris blanchard;
    Wizard
    Чет Сеп 10, 2020 9:17 am
    [You must be registered and logged in to see this image.]


    Aris Blanchard
    90 years old
    Blood Wizard - Necromancer
    FC. Timothee Chalamet


    Червеният бутон в средата на екрана грееше примамливо. Арис го натисна за пореден път. Видеото беше кратко, но красноречиво. Вампирът непредпазливо беше показал уменията си. Коментарите под клипа валяха като гранати над военна зона. Блашард потръпна, докато четеше някои от словата. Хората бяха страшни расисти.
    2019 г.
    На фонът на парче тъмно червено кадифе, което беше купил на разпродажба от кинкалерията, Арис застана на фокус пред камерата. Лицето му изглеждаше по-бледно заради контраста между бляскавия плат и изморената му плът. Заглавието на видеото беше красноречиво #theyarereal „Истински вещер съживява гълъб, плъх и котка“.  
    На масата пред него, труповете на трите животни лежаха на масата пред него. От двете му страни имаше по два златисти кафеза с по три жълтоперести птички. Ари преглътна сухо, буцата в гърлото му не помръдна нито милиметър.
    - Здравейте, приятели! – обяви той, малко по-екзалтирано от нужното и порцеланово белите му страни изведнъж избухнаха в руменина. – Казвам се Ари Блашнард. Роден съм през 1930 година в Сен Жермен и да, аз съм истински вещер. Приближавам се най-вече до онова, което в книгите за тийнеджъри-магьосници наричат некромансър. Със силата на кръвната магия мога да върна към живота всяко наскоро починало същество. – опитът му за усмивка се оказа неуспешен. Лицето му се изкекерчи в някаква странна гримаса, която в окото на камерата изглеждаше като нещо между реплика на Джокера и сърдито халпе, което иска да се ухили, след като бе ревало половин час.
    Видеото беше дълго само двайсет минути, но за същото време бе събрало милион и триста хиляди гледания. Коментарите под него бяха отново смесени. Едни го обвиняваха, че е лъжец, други – че е чудовище, но имаше и такива, които се радваха на таланта му.
    2020 г.
    - Здравейте, кървави магьосници, аз отново съм на линия след краткото си отсъствие. Съжалявам, че не качих видео миналата седмица, но бях възпрепятстван. Много от вас пожелаха в новият ми клип да комуникирам с демон, всъщност, от началото на канала миналата година, това е едно от най-желаното видео до момента, така  че,  ще се захванем именно с това. Благодаря на всички, които бяха изключително трогнати от предната публикация, в която разказвах жизненият си път до момента. Съчувствието ви ме трогна. Радвам се, че все повече хора ме виждат в позитивна светлина. I am not the bad guy, guys! Скоро планирам да направя Q&A видео, като ще оставя стори в Инстаграма ми @arisblanchard, където да ми задавате въпроси. И да, знам, че един от най- наболелите ще бъде дали съм свободен. Отговорът е „ДА!“, но съм ужасен в срещите. Е, да започваме.

    aris blanchard;
    Брой мнения :
    19

    Join date :
    10.09.2020

    RoadToRuin
    Administrator
    Чет Сеп 10, 2020 9:47 am

    Accepted!  ❤

    Добре дошъл/а!  ❤

    Ако имаш нужда от промени по героя, можеш винаги да се свържеш с някой от екипа.

    RoadToRuin
    Брой мнения :
    116

    Join date :
    05.09.2020

    aris blanchard;
    Wizard
    Чет Сеп 10, 2020 9:58 am
    Благодаря!
    Може ли да ми смените името на aris blanchard;
    aris blanchard;
    Брой мнения :
    19

    Join date :
    10.09.2020

    Sponsored content
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите

    Права за този форум:

    Не Можете да отговаряте на темите