• 01. Rules
  • 02. Story
  • 03. Factions
  • 04. Saved Fc
  • 05. Save a Fc
  • 06. Announcements
  • Представете си хаотичната революция, която нападна всички същества, които така или иначе бяха ненормални.Представете си: Световен лов на вещици, във всеки смисъл на думата. Незаконен. Тяхното присъствие. Знанието за тях. Предаването на информация. Всичко общо с „Неестествените“ - Незаконно. Да бъде изпълнен на място. Без пауза. Без съмнение. И без последствия.
    News!
    Съвсем скоро ще бъдем отново на линия.Благодарим за търпението! :)
    Staff
    Latest topics
    Save a FaceClaim;Нед Ное 08, 2020 4:02 pm-marissa trancel
    the sharpest lives are the deadliest to leadСъб Ное 07, 2020 10:45 pmRoadToRuin
    I don't want nothing moreСъб Окт 31, 2020 5:28 pmRoadToRuin
    Genevieve de la LuneСря Окт 28, 2020 6:24 pmRoadToRuin
    chaos entityСъб Окт 24, 2020 9:28 pmRoadToRuin
    she screamed for gods who never really loved her after allПет Сеп 25, 2020 12:47 pmRoadToRuin
    "i never saw your evil scars."Чет Сеп 24, 2020 9:57 pmRoadToRuin
    my secret will be a betrayal...Нед Сеп 20, 2020 12:21 pmRoadToRuin
    I like that you're broken, broken like me.Нед Сеп 20, 2020 11:22 amRoadToRuin

    erinna sappho
    Demon
    Пет Сеп 25, 2020 12:25 pm
    [You must be registered and logged in to see this image.]


    Erinna Sappho/Cassian


    demon(ex-blood witch in Salem's coven) - first circle - around 300 - fc: yael shelbia


    Каква съм? Жълта или лилава? Цвят ли съм? Размит, неясен, ярък, видим или странен, излизащ извън спектрите на възприятията? Сянка ли съм, или объркани думи в измислен ред? Лист ли съм, или пък продукт на механична лудост? Аз ли се побърках, или петуниите ме сграбчиха с дългите си, красиви пипала и ме задушиха в прегръдката си? Докосване ли съм, или дъх, попиващ по устните ти, изгрев, или смях в череши? Дали не съм наркотик, или замайване, или страх? Мирис ли съм на тишина? Точка ли съм, или многоточие, въпрос или отговор? Вдъхновение ли съм, или нахвърляни, нелепи мисли на лист? Или пък съм листа? Момент на лудост. Къде започвам и свършвам аз? Имам ли граници и какво са те? Отчаяние ли съм, или силна и кратка, нестихваща, но само за миг любов? Дали съм истинска, или съм плод на собственото си въображение? Какви са въобще всичките тези думи? Какъв е вкусът ми? Горча ли ти, или те карам да се усмихваш? Мога ли да се изтрия, ако поискам?

    erinna sappho
    Брой мнения :
    18

    Join date :
    18.09.2020

    RoadToRuin
    Administrator
    Пет Сеп 25, 2020 12:47 pm

    Accepted!  ❤ 

    Добре дошъл/а!  ❤ 

    Ако имаш нужда от промени по героя, можеш винаги да се свържеш с някой от екипа.

    RoadToRuin
    Брой мнения :
    116

    Join date :
    05.09.2020

    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите

    Права за този форум:

    Не Можете да отговаряте на темите